You are here
Home > Uroda > Większe piersi? Zobacz jak powiększyć biust

Większe piersi? Zobacz jak powiększyć biust

To, że biust jest jednym z najważniejszych elementów kobiecej urody nie podlega żadnej dyskusji. Nie dziwi zatem fakt, że Panie robią wszystko by możliwie jak najlepiej wyeksponować swoje piersi. Głębokie dekolty, konturowanie piersi czy staniki push-up to tylko kilka z wielu stosowanych rozwiązań.

Niektóre z Pań (w szczególności te z miseczką A lub B) nie mają jednak zbyt dużego pola do popisu. Chyba, że zdecydują się na efektywną formę poprawy wielkości piersi, a mianowicie – zabieg powiększający biust. Coraz więcej Pań decyduje się na takowe rozwiązanie. Wszakże, obecna medycyna gwarantuje 100% bezpieczeństwo, brak jakichkolwiek skutków ubocznych i naprawdę imponujący efekt. Niestety, obok wysokiej skuteczności pojawia się wysoka cena. Czego jednak nie robi się dla urody…

Zabiegi powiększające biust – dostępne metody

W dzisiejszych czasach, gabinety medycyny oferują kilka rozwiązań na powiększenie biust. Technologia cały czas idzie do przodu, co umożliwia dołączanie do oferty nowych, skutecznych rozwiązań.

Nadal, ogromną popularnością cieszą się operacje plastyczny, czyli aplikacja specjalnych implantów piersiowych. Pacjentka może wybrać dowolny rozmiar implantu oraz jego kształt (okrągły lub anatomiczny). Efektywność tej formy stoi na najwyższym poziomie, podobnie zresztą jak trwałość (dożywotni efekt).

Nieco mniej inwazyjnym rozwiązaniem jest lipomodeling, czyli powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową. To nowatorskie rozwiązanie wybierane jest bardzo często, a jego największą zaletą jest w pełni naturalny efekt. Piersi mają naturalny kształt i jędrność, trudno zorientować się, że zostały poddane jakiemukolwiek zabiegowi. Dodatkową zaletą tej formy jest fakt, iż wszczepiana jest tkanka tłuszczowa uprzednio pobrana przy zabiegu liposukcji, co oznacza, że do organizmu nie jest wszczepiane żadne ciało obce.

Wspominając o najpopularniejszych metodach na większy biust nie sposób nie wspomnieć o kwasie hialuronowym. To substancja wykorzystywana przy wielu zabiegach modelujących ciało. Kwas hialuronowy pozwala powiększyć biust na około 2-3 lata. Maksymalna metamorfoza to około 1,5 rozmiaru.

Dodaj komentarz

Top