You are here
Home > Odchudzanie > Zielona herbata na odchudzanie – hit czy kit?

Zielona herbata na odchudzanie – hit czy kit?

Na rynku suplementów diet na odchudzanie znajduje się mnóstwo przeróżnych środków. Ich skład, skuteczność i przede wszystkim cena – są bardzo zróżnicowane. Który suplement wybrać? Z jakiego preparatu skorzystać?

Dzisiaj pragniemy odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące zielonej herbaty – jednego z najtańszych środków wspomagających na odchudzanie. Czy jest warty wykorzystania? Jakie efekty daje zielona herbata?

Zielona herbata – niedoceniana, ale skuteczna
Zielona herbata to suplement diety, który dostępny jest w dosłownie każdym supermarkecie. Znajdziemy go na półkach ze zdrową żywnością i/lub obok innych herbat. Jej zastosowanie jest jednak zdecydowanie szersze, aniżeli tylko spożywcze. Wszakże, zielona herbata wykazuje wiele właściwości o charakterze pro-zdrowotnym.

Zielona herbata oddziałuje na:

  • Układ krążenia
  • Układ trawienny
  • Układ nerwowy

Z powodzeniem może być również wykorzystywana jako środek pobudzający oraz lek na zapalenie spojówek (działa łagodząco).

Nie ma absolutnie żadnych wątpliwości co do skuteczności tego środka. Przeprowadzono kilkadziesiąt badań, które potwierdzają efektywność zielonej herbaty – także w procesach odchudzania.

Ile mogę schudnąć stosując zieloną herbatę?

Stosowanie zielonej herbaty pozwala schudnąć nawet do kilku kilogramów w ciągu miesiąca. Oczywiście, należy pamiętać, że jest to suplement diety, a nie substytut. Kluczowy jest dieta i ćwiczenia odchudzające i to właśnie od tych elementów zależy w głównej mierze efektywność odchudzania. Suplementy diety stanowią tylko i wyłącznie dodatek.

Szacuje się, że efektywność odchudzania przy wykorzystaniu zielonej herbaty może wzrastać o nawet 20-30%. To porównywalne efekty do innych, znacznie droższych, komercyjnych preparatów na odchudzanie.

Bez cienia wątpliwości, zielona herbata to suplement, który zasługuje na rekomendację. Jeśli chcesz schudnąć tanio – sięgnij po susz ziołowy z zielonej herbaty. To gwarancja niemałej skuteczności. Z całą pewnością warto spróbować!

Dodaj komentarz

Top